zdjęcia z powietrza

Zdjęcia z powietrza wykonujemy wysokiej jakości aparatem Panasonic , umożliwiającym wykonanie w trakcie lotu od 30 do 50 fotografii. Drony zapewniają pełną kontrolę nad kadrem oraz pozwalają na wykonanie panoram sferycznych, jak i spacerów wirtualnych. Od wieków ludzie marzą, by móc latać. Technologia umożliwiła nam loty balonem, samolotem, dzięki którym możemy cieszyć się pięknymi widokami. Jednak nie każda okoliczność jest jednak możliwa do uchwycenia w taki sposób. Pomyślmy na przykład o koncertach, czy wydarzeniach, które odbywają się pod dachem. Ile razy, kiedy wszystko przysłaniał Wam tłum, myśleliście o zdjęciach z powietrza? Niejednokrotnie wiele oddalibyśmy za takie dobre ujęcie. Istnieją wydarzenia w przypadku, których jest to szczególnie ważne. Chodzi o takie, których dynamika uniemożliwia wykonanie dobrej jakości zdjęć lub też na przeszkodzie stają barierki czy innego rodzaju ograniczenia ruchu. W sytuacjach, kiedy takich zabezpieczeń nie można fizycznie ominąć, zdjęcia z góry stanowią jedyne rozwiązanie, bo przecież wiemy, że czasem na dobre ujęcie jest tylko jedna szansa.

Zdjęcia z góry – do czego wykorzystać?

Jednak takie możliwości przydają się nie tylko podczas wydarzeń rozrywkowych czy sportowych. Zdjęcia o ciekawej i nietypowej perspektywie, np. zdjęcia z góry, często przydają się jako materiał promocyjny, ponieważ przykuwają uwagę i wyróżniają się na tle innych. Perspektywa, jakiej osiągnięcie umożliwiają zdjęcia z powietrza ułatwia też przedstawienie niektórych zjawisk, czy ujęcie całości danego wydarzenia w jednym kadrze. Szczególnie ważna w takiej sytuacji jest jakość wykonanych zdjęć i profesjonalizm fotografa. Nie można też zdać się na byle jaki sprzęt. Mając tego świadomość do wykonywania zdjęć z powietrza, wybraliśmy wysokiej jakości aparat Panasonic , który umożliwia wykonanie w trakcie lotu od 30 do 50 fotografii. Użycie go w połączeniu z wykorzystaniem dronów zapewnia pełną kontrolę nad kadrem oraz pozwala na wykonanie panoram sferycznych, jak i spacerów wirtualnych. Nasz sprzęt wyposażony jest w oddzielne dla pilota i fotografa widoki. Jeden z nich zapewnia pilotowi dobrą widoczność przy sterowaniu dronem, co umożliwia długi lot, natomiast drugi – dedykowany fotografowi – pozwala na wykonanie dokładnie takich zdjęć, jakie są pożądane.

Zdjęcia z powietrza – zastosowania:

reklama / teledyski / krajobraz / architektura / imprezy masowe i okolicznościowe / sport / motoryzacja / promocja miast / spacery wirtualne

Niezastąpione i oryginalne zdjęcia z powietrza

Fotografie reklamowe, jak i te z różnego typu imprez mogą wreszcie prezentować się w oryginalny, a jednocześnie w pełni profesjonalny sposób. Nowoczesna technologia umożliwia bowiem wykonywanie wysokiej klasy zdjęć z góry. Takie fotografie wyróżniają się wśród bardziej tradycyjnych propozycji. Wzbogacają rodzinne albumy, a firmom, instytucjom i miastom dają szansę na zrealizowanie wyjątkowej kampanii promocyjnej.

Zdjęcia z góry można wykorzystać podczas przygotowywania najpopularniejszych, jak i tych mniej konwencjonalnych materiałów reklamowych. Mogą one trafić na stronę internetową, firmowego bloga oraz urozmaicić profil w mediach społecznościowych. Umieszczone na ulotkach oraz w publikacjach książkowych i broszurowych staną się wartościowym uzupełnieniem tekstu. Zdjęć z góry możecie również użyć w prezentacjach multimedialnych. Takie fotografie zainteresują widza i łatwiej zapadną w jego pamięć.

Dron wraz z aparatem fotograficznym dotrze tam, gdzie nie sięga ręka operatora. Dzięki temu przed fotografem otwierają się zupełnie nowe możliwości. Zarówno te realistyczne, jak i artystyczne zdjęcia z góry stają się frapującym i nietuzinkowym materiałem ilustracyjnym. Współcześnie takie fotografie okazują się nieodzowne przy tworzeniu wirtualnych spacerów czy prezentowaniu obiektów architektonicznych. Dzięki zdjęciom z lotu ptaka:

  • wzbogacisz przekaz wybranej reklamy wizualnej,
  • zbudujesz nowoczesny wizerunek firmy,
  • zadbasz o wysoką jakość materiałów promocyjnych.