O-nas-kolor

MagicEye powstała aby pomóc Wam w komunikacji wizualnej. Jesteśmy organizacją składającą się z młodych ludzi śledzących wszelkie nowinki w sztukach wizualnych, nie popadających w schematy, które hamują rozwój i kreatywność. Naszym narzędziem twórczym jest wszelka forma kreacji wizualnej od filmów, fotografii, grafiki oraz animacji 2D i 3D do formy, którą wymyślimy. Dysponujemy i inwestujemy w sprzęt, który podnosi poziom odbioru i efektywność reklamy.

Posiadamy latające drony (multikoptery), na których umieszczamy kamerę lub aparat i możemy wykonać zdjęcia z powietrza niemal z każdego miejsca, aby uwiecznić materiał do reklamy. Zastosujemy medium tak aby jak najlepiej trafiło do odbiorcy i ukazało to czym chcecie się pochwalić. Z każdym klientem chcemy dokładnie się poznać, aby właściwie opisać historie marki lub stworzyć wizerunek jaki firma chce uzyskać. Dlatego potrzebna jest rozmowa i wspólna konfrontacja oczekiwań i pomysłów.

Nie boimy się nowych wyzwań bo one dostarczają nam najwięcej przyjemności i satysfakcji, są polem do wykorzystania kreatywności, której ujście musi być w naszych przyszłych dziełach.

Chętnie pomożemy innym ekipom filmowym w realizacjach nietypowych projektów, które wymagają specjalistycznego sprzętu umożliwiającego filmowanie z powietrza.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy wiele małych i wielkich firm będzie mogła pokazać się w odpowiednio przez nas wykreowany sposób, tak aby estetyka i treść przyciągała i uświadamiała widzom dlaczego Wasza działalność jest wartościowa i może stać się częścią życia każdego z Nas.