filmy z powietrza

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych dronów realizacja materiałów filmowych wkracza w zupełnie nowy wymiar. Pozwala uzyskać niezwykłe ujęcia niedostępne dla kamerzysty filmującego w konwencjonalny sposób. Dysponując zaawansowaną technologią, możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje przygotowanie różnego typu nagrań: od filmów reklamowych, poprzez rejestrowanie przebiegu imprez, aż po realizację wirtualnych spacerów. Tworzymy zarówno filmy komercyjne, jak i te zlecane przez klientów indywidualnych.

Niezwykłe nagrania z lotu ptaka

Profesjonalnie opracowane nagrania wiernie udokumentują przebieg imprez, a także posłużą celom promocyjnym. Z kolei dla klientów indywidualnych film z powietrza stanie się wyjątkową pamiątką uwieczniającą ważne momenty z życia rodziny. Dzięki nagrywaniu z powietrza nic nie umknie uwagi operatora. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby gotowy film w pełni odpowiadał życzeniom zleceniodawcy. Z kolei wysoką jakość usługi zapewnia specjalistyczny sprzęt.

Kamera umieszczona na statku bezzałogowym rejestruje obraz z perspektywy lotu ptaka. Drony mogą wznieść się na wysokość do 300 m, co gwarantuje wyjątkowość poszczególnych kadrów i umożliwia realizację materiału maksymalnie dostosowanego do Waszych wymagań. Filmy nagrywamy o każdej porze roku, kiedy tylko temperatura powietrza osiąga wartości od -2°C do 35°C, a prędkość wiatru nie przekracza 7 m/s. Realizujemy nagrania zarówno za dnia, jak po zapadnięciu zmroku. Sfilmujemy dowolny obszar i obiekt. Wyjątkiem są tereny, gdzie loty dronów są zakazane.

Przy nagrywaniu filmów z powietrza pracują dwie osoby: operator dronu i operator kamery. Taki sposób pracy gwarantuje profesjonalną realizację nagrań. Podczas pracy nad filmem wykorzystujemy nowoczesny sprzęt. Dzięki temu wszystkie parametry nagrywania spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Z kolei indywidualne podejście do każdego zlecenia zapewnia najwyższą jakość filmu.

filmy z powietrza

Filmy z powietrza – do czego wykorzystać?

Sceny kręcone z lotu ptaka można wykorzystać przy tworzeniu wszelkiego typu nagrań. Szczególnie przydają się przy tworzeniu materiałów promocyjnych. Dzięki ujęciom ukazującym widok z góry zarówno teledyski, jak i spacery wirtualne czy filmy reklamowe staną się ciekawym i oryginalnym nagraniem. Kadry z powietrza warto również wykorzystać przy filmowaniu przyrody, a zwłaszcza podczas tworzenia panoram. Jeśli jesteście fanami zawodów sportów czy wielbicielami różnego typu wyścigów, uwiecznicie na nagraniach przebieg takich imprez. Natomiast filmy z lotu ptaka prezentujące wygląd budynków docenią zarówno deweloperzy, jak i osoby zajmujące się promocją miast.

Wykorzystanie ujęć z góry przekłada się na konkretne rezultaty. Dzięki filmowaniu z powietrza uzyskujecie nagranie, które:

  • kreuje pozytywny wizerunek Waszej firmy,
  • wyróżnia ją na tle konkurencji,
  • promuje produkt i usługę w atrakcyjny sposób,
  • staje się niebanalną formą reklamy.