foto_lotnicze

Wideofilmowanie z powietrza

 Świat codziennie stawia przed nami nowe wyzwania i wymagania. Magiceye chce uchwycić ciągle zmieniającą się rzeczywistość w nowoczesnych i różnorodnych obrazach. Posiadamy latające drony umożliwiające filmowanie z powietrza na wysokości do 300 m. Drony mogą latać w warunkach pogodowych od -2 do 35’C, przy prędkością wiatru nie przekraczającej 7m/sek. Śmigłowiec wyposażony jest w podwójny podgląd na żywo z urządzenia. Jeden dla pilota umożliwiający dalekie i kontrolowane loty oraz drugi dla operatora/fotografa z wizją bezpośrednią z kamery/aparatu. Drony dają nam ogromne możliwości nagrywania z nietypowych perspektyw , tzn. zdjęcia z góry, pod wodą, z pojazdów (samochodów, łodzi i innych środków lokomocji). Czerpiąc z naszego doświadczenia pozwolimy wyeksponować to co dla Was najistotniejsze w dowolnej, nawet najbardziej wymagającej technicznie formie.

Zdjęcia z góry

Zdjęcia z powietrza wykonujemy wysokiej jakości aparatem Panasonic , umożliwiającym wykonanie w trakcie lotu od 30 do 50 fotografii. Drony zapewniają pełną kontrolę nad kadrem oraz pozwalają na wykonanie panoram sferycznych, jak i spacerów wirtualnych.

Filmy z powietrza – zastosowania:

reklama/ teledyski /krajobraz / architektura / imprezy masowe i okolicznościowe / sport / motoryzacja / promocja miast / spacery wirtualne